RTT20182JTE
MFR.Part #
RTT20182JTE
JLCPCB Part #
C159262
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS