RAT03753JTP
MFR.Part #
RAT03753JTP
JLCPCB Part #
C304486
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS