RAT0346R4FTP
MFR.Part #
RAT0346R4FTP
JLCPCB Part #
C5139698
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS