RTT25243JTE
MFR.Part #
RTT25243JTE
JLCPCB Part #
C333568
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 24kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS