RTA03-4D753JTP
MFR.Part #
RTA03-4D753JTP
JLCPCB Part #
C304962
Description
4 62.5mW 75kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS