UJ4C075033B7S
Extended
Manufacturer
Qorvo
MFR.Part #
UJ4C075033B7S
JLCPCB Part #
C7407139
Package
D2PAK-7
Description
197W 44A 750V N-Channel D2PAK-7 Silicon Carbide Field Effect Transistor (MOSFET) ROHS