QT49S-26.000MDDI-T
MFR.Part #
QT49S-26.000MDDI-T
JLCPCB Part #
C7330527
Description
-20℃~+70℃ 16pF 26MHz 30Ω ±20ppm ±20ppm HC-49US Crystals ROHS