QT49S-8.192MBBK-T
MFR.Part #
QT49S-8.192MBBK-T
JLCPCB Part #
C6262006
Description
-20℃~+70℃ 20pF 8.192MHz 80Ω ±50ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS