QT49S-18.432MAGS-T
MFR.Part #
QT49S-18.432MAGS-T
JLCPCB Part #
C6632975
Description
-40℃~+85℃ 18.432MHz 30pF 30Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS