QT49-35.328MAAJ-B
Extended
Manufacturer
QST Products, LLC
MFR.Part #
QT49-35.328MAAJ-B
JLCPCB Part #
C6632950
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 18pF 35.328MHz 80Ω ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS