PE-1210CCMC161STS
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-1210CCMC161STS
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 125V 125V 150mΩ 160Ω@100MHz 2 50V 680mA - Common Mode Filters ROHS