PE-1206CD100JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-1206CD100JTT
JLCPCB Part #
C1330967
Package
1206
Description
10nH 1A 80mΩ ±5% 1206 Power Inductors ROHS