PE-0603CD360JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0603CD360JTT
JLCPCB Part #
C1333552
Package
0402
Description
250mΩ 36nH 600mA ±5% 0402 Power Inductors ROHS