PE-0603CD470JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0603CD470JTT
JLCPCB Part #
C7324715
Package
0603
Description
280mΩ 47nH 600mA ±5% 0603 Power Inductors ROHS