PE-0402CH150JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0402CH150JTT
JLCPCB Part #
C19439651
Package
0402
Description
15nH 280mA 450mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS