PE-0402CD560JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0402CD560JTT
JLCPCB Part #
C5824384
Package
0402
Description
100mA 56nH 970mΩ ±5% 0402 Power Inductors ROHS