BBNQ00160808121Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBNQ00160808121Y00
JLCPCB Part #
C5576230
Package
0603
Description
1 120Ω@100MHz 300mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS