PA4341.103ANLT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PA4341.103ANLT
JLCPCB Part #
C2454045
Package
SMD,7.4x6.8mm
Description
10uH 4A 5.5A 62mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.4x6.8mm Power Inductors ROHS