BSCH000603034N3S00
MFR.Part #
BSCH000603034N3S00
JLCPCB Part #
C6516273
Package
0201
Description
280mA 300mΩ 4.3nH 4@100MHz 5.7GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS