PA4303.393NLT
MFR.Part #
PA4303.393NLT
JLCPCB Part #
C6351961
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.9A 121mΩ 39uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS