P1170.142NLT
MFR.Part #
P1170.142NLT
JLCPCB Part #
C2455594
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
1.4uH 11A 13A 4.2mΩ ±30% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS