P1168.273NLT
MFR.Part #
P1168.273NLT
JLCPCB Part #
C5822314
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
2.4A 2.4A 27uH 79mΩ ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS