BBPY00100505300Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBPY00100505300Y00
JLCPCB Part #
C6469971
Package
0402
Description
1 30Ω@100MHz 50mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS