P1168.162NLT
MFR.Part #
P1168.162NLT
JLCPCB Part #
C2453245
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
1.6uH 10A 6.3mΩ 8.5A ±30% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS