P1167.273NL
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
P1167.273NL
JLCPCB Part #
C2639788
Package
SMD,7.5x7.5mm
Description
1.2A 1.2A 130mΩ 15MHz 27uH ±20% SMD,7.5x7.5mm Inductors (SMD) ROHS