BSPQ000603041N2B00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BSPQ000603041N2B00
JLCPCB Part #
C5604076
Package
0201
Description
1.1A 1.2nH 13GHz 20@500MHz 40mΩ 0201 Inductors (SMD) ROHS