BSCH001608088N2J00
MFR.Part #
BSCH001608088N2J00
JLCPCB Part #
C7086660
Package
0603
Description
10@100MHz 240mΩ 3.3GHz 600mA 8.2nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS