CW161009A-82NJ
MFR.Part #
CW161009A-82NJ
JLCPCB Part #
C6493693
Description
1.7GHz 30@150MHz 400mA 580mΩ 82nH AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS