BSCH001608083N3S00
MFR.Part #
BSCH001608083N3S00
JLCPCB Part #
C6135423
Package
0603
Description
10@100MHz 120mΩ 3.3nH 5.2GHz 600mA 0603 Inductors (SMD) ROHS