BSCH00100505R10JCS
MFR.Part #
BSCH00100505R10JCS
JLCPCB Part #
C6516339
Package
0402
Description
100mA 100nH 2Ω 8@100MHz 900MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS