BSCH001005052N7SCP
MFR.Part #
BSCH001005052N7SCP
JLCPCB Part #
C6471369
Package
0402
Description
150mΩ 2.7nH 400mA 7.7GHz 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS