BSCH000603032N4S00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BSCH000603032N4S00
JLCPCB Part #
C5564771
Package
0201
Description
2.4nH 200mΩ 350mA 4@100MHz 8.3GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS