BPSC000303204R7MHP
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BPSC000303204R7MHP
JLCPCB Part #
C17648031
Package
1212
Description
1.2A 140mΩ 1A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1212 Power Inductors ROHS