BLN1608LL01R5000A
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BLN1608LL01R5000A
JLCPCB Part #
C5598131
Package
0603
Description
0.65mm 0.8mm 1.5dB 1.5dB 1.6mm 10dB 180°@±10° 4.9GHz~5.95GHz 50Ω:100Ω 0603 Balun ROHS