BBUP00160808300Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBUP00160808300Y00
JLCPCB Part #
C5952540
Package
0603
Description
1 15mΩ 30Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS