BBSY00100505102Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBSY00100505102Y00
JLCPCB Part #
C6131194
Package
0402
Description
1 1kΩ@100MHz 650mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS