BBPY00321611102Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBPY00321611102Y00
JLCPCB Part #
C6129794
Package
1206
Description
1 150mΩ 1kΩ@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS