BKPB002016102R2MA2
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BKPB002016102R2MA2
JLCPCB Part #
C5597400
Package
0806
Description
130mΩ 2.2uH 400mA ±20% 0806 Inductors (SMD) ROHS