BBPY00100505600Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBPY00100505600Y00
JLCPCB Part #
C5595179
Package
0402
Description
1 60Ω@100MHz 75mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS