BBPY00100505221Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBPY00100505221Y00
JLCPCB Part #
C6469969
Package
0402
Description
1 180mΩ 220Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS