BBNQ00160808601Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBNQ00160808601Y00
JLCPCB Part #
C5952431
Package
0603
Description
1 500mΩ 600Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS