BBGK00160808600Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBGK00160808600Y00
JLCPCB Part #
C6750835
Package
0603
Description
1 60mΩ 60Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS