BBGK00160808300Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBGK00160808300Y00
JLCPCB Part #
C6469943
Package
0603
Description
1 30Ω@100MHz 60mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS