AWVS00606028220M00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
AWVS00606028220M00
JLCPCB Part #
C17628449
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5A 1.6A 135mΩ 22uH AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS