ANT1204LL20R0315A
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
ANT1204LL20R0315A
Description
-40℃~+105℃、-40℃~+105℃、-40℃~+105℃ 10MHz、10MHz、10MHz 1W 315MHz 50Ω、50Ω、50Ω - Antennas ROHS