RCD15-24D12W
Extended
Manufacturer
P-DUKE Technology, Inc.
MFR.Part #
RCD15-24D12W
JLCPCB Part #
C6966231
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
12V 15W 2 3kV 625mA 90% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS