EUR01-24S15
Extended
Manufacturer
P-DUKE Technology, Inc.
MFR.Part #
EUR01-24S15
JLCPCB Part #
C6039381
Package
SIP,11.5x6mm
Description
1 1.6kV 15V 21.6V~26.4V 66mA 80% 990mW Short Circuit Protection SIP,11.5x6mm Isolated Power Modules ROHS