FKC15-24S15W
MFR.Part #
FKC15-24S15W
JLCPCB Part #
C6947817
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 1A 90% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS