FKC15-48S15W
MFR.Part #
FKC15-48S15W
JLCPCB Part #
C7276718
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 18V~75V 1A 90% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS