FED30-24D15W
Extended
Manufacturer
P-DUKE Technology, Inc.
MFR.Part #
FED30-24D15W
JLCPCB Part #
C7276311
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
15V 1A 2 87% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS